Petrotech Company
خدمات بازرسی درون خطی

خدمات بازرسی درون خطی

شرکت پتروتک خدمات بازرسی خطوط لوله را به صنعت نفت و گاز ارائه می دهد، که اپراتورهای خط لوله را قادر می سازد تا وضعیت خطوط لوله خود را کنترل و ارزیابی کنند و استراتژی های تعمیر و نگهداری و تعمیرات کافی را اعمال نمایند.
سیستم های مدیریت یکپارچگی خط لوله (PIMS)

سیستم های مدیریت یکپارچگی خط لوله (PIMS)

نتایج ILI به اپراتورهای خط لوله اطلاعات دقیق در مورد وضعیت دارایی آنها را می دهد. ما با ارزیابی درست و مناسب کمک می کنیم تا اپراتور بتواند استراتژی های یکپارچگی خود را بر اساس آن ها پیاده سازی نماید.

هدف ما؛ اطمینان از یک محیط ایمن از طریق اندازه گیری و ارزیابی دقیق است.

ابزار بازرسی EMAT یک فناوری توسعه یافته است و قابلیت ILI ما را برای تشخیص ترک بدون کوپل مایع گسترش می دهد. EMAT روش های بازرسی UTCD را در خطوط لوله افزایش می دهد و به ارزیابی یکپارچگی خطوط گاز شما ارزش می بخشد.

VIEW SERVICE
EMAT

ابزارهای بازرسی از بین رفتن فلزات مافوق صوت شرکت پتروتک بر اساس اصل اندازه گیری مستقیم کار می کنند. UT اندازه گیری ضخامت دیواره، تشخیص برتر و اندازه گیری ناهنجاری های از بین رفتن فلز، ورقه ورقه ها و اجزای آن را تضمین می کند.

VIEW SERVICE
UT

شرکت پتروتک خدمات بازرسی هندسی را بر اساس فناوری کولیس برای اندازه خطوط لوله از 3 تا 56 اینچ فراهم می کند. ناوگان بزرگی از ابزار بازرسی کولیس برای پشتیبانی مشتریان ما در هر جایی که به آن احتیاج دارند و در هنگام نیاز به آن در دسترس هستند.

VIEW SERVICE
CLP

ناهنجاری های جوش طولی و خوردگی باریک داخلی و خارجی محوری، تهدیدی جدی برای سیستم های خط لوله است. ابزارهای TFI شرکت پتروتک از فناوری MFL در جهت عرضی (محیطی) برای تشخیص و اندازه گیری این نوع ناهنجاری ها استفاده می کنند.

VIEW SERVICE
TFI

تشخیص ناهنجاری های جوش طولی و خوردگی با استفاده از فناوری MFL . شرکت پتروتک جهت تشخیص و اندازه گیری این نوع ناهنجاری ها از ابزار MFL استفاده می کند.

VIEW SERVICE
MFL

تمیز کردن و سنجش کیفیت قبل از بازرسی برای اجرای موفقیت آمیز ابزار ILI از اهمیت بالایی برخوردار است. پتروتک خدمات تمیز کردن و اندازه گیری قبل از بازرسی را ارائه می دهد.

VIEW SERVICE
CLEANING

نرم افزار پتروتک، با قابلیت های داخلی ادغام شده، به این هدف دست می یابد و نتیجه آن مدیریت موثرتر و کارآمدتر شبکه یکپارچه سازی خط لوله است. با استفاده از نرم افزار پتروتک، می توانید با استفاده از استانداردهای مختلف برای ارزیابی، به سرعت و با دقت شاهد ادغام داده ها باشید و می توانید چرخه عمر شبکه خود را به طور موثری گسترش دهید.

VIEW SERVICE
SOFTWARE

راه حل های تشخیص ترک اولتراسونیک ما بیشتر بر روی خطوط لوله محصولات مایع مانند روغن، فرآورده های نفتی، آب، عاری از ورود گاز یا مایع همگن متمرکز است. در مورد خطوط لوله انتقال گاز، می توان از طریق دسته ای مایع، عملکرد فرآیند را تطبیق داده و جمع آوری و گزارش گیری دقیق اطلاعات را ارائه داد.

VIEW SERVICE
Ultrasonic Crack Detection
خدمات
ارائه به موقع داده ها

ارائه به موقع داده ها

ارائه شرایط یکپارچگی سیستم در هر زمانی و تحت هر شرایطی

مهندسی خرید

مهندسی خرید

خدمات مشاوره ای جهت انتخاب تجهیزات

تصمیمات بهبود یافته

تصمیمات بهبود یافته

فراهم کردن سیستمی هوشمندی برای تصمیم گیری بهتر

بهینه سازی تعمیرات

بهینه سازی تعمیرات

ارائه گزینه های هوشمندانه برای بهینه سازی بهتر تعمیرات، نگهداری و بهره برداری

امکان سنجی و بهینه سازی

امکان سنجی و بهینه سازی

امکان سنجی و بهینه سازی

برنامه‌های یکپارچگی برنامه‌ریزی‌شده برای خطوط لوله معمولاً نیاز به تمیز کردن منظم و بازرسی‌های درون خطی دارند. در حالی که بسیاری از خطوط لوله به طور منظم پیگرانی می شوند، برخی دیگر هرگز بازرسی نشده اند و یا ممکن است تنها یک بار تحت شرایط عملیاتی پیگرانی قرار گرفته باشند.

بیشتر...
خدمات بازرسی داخلی در خط

خدمات بازرسی داخلی در خط

خدمات بازرسی داخلی در خط

پتروتک از نرم افزار قدرتمند تجزیه و تحلیل داده های خود برای تجزیه و تحلیل داده های بازرسی و تهیه گزارش های جامع برای مشتریان استفاده می نماید.

بیشتر...
بومی سازی و ردیابی ابزارهای بازرسی و Cleaning

ابزارهایی برای پیگرانی دقیق

بومی سازی و ردیابی ابزارهای بازرسی و Cleaning

ما راه حل های سفارشی خود را به مشتریانی که بازرسی خطوط لوله آنها دشوار است، ارائه می دهیم. پتروتک نسل جدیدی از ابزارهای دارای گواهینامه ATEX را توسعه داده است.

بیشتر...
مراحل کلیدی برای درک خوردگی تنشی (SCC)

تست برای مدیریت یکپارچگی خطوط

مراحل کلیدی برای درک خوردگی تنشی (SCC)

مدیریت یکپارچگی خط لوله یک کار چالش برانگیز است، به خصوص زمانی که خط لوله شما مستعد ترک خوردگی باشد. برای ترک خوردگی تنشی (SCC)، مواد، حالت تنش و محیط همگی برای کمک به ایجاد و رشد ترک ها هم افزایی می کنند.

بیشتر...

فناوری بازرسی ویژه

تشخیص ترک خوردگی اولتراسونیک (UTCD)

فناوری بازرسی ویژه

انعطاف پذیری شعاع کوتاه

قابلیت عبور از حداقل
1.5D x 90 خم می شود

فناوری تشخیص ترک قابل اطمینان

تشخیص ترک را انجام می دهد
با تغییرات جزئی

وضوح فوق العاده بالا

بازرسی محوری و محیطی
و تشخیص دقیق

ذخیره سازی گسترده اطلاعات

مقدار عظیمی از داده ها را جمع آوری می کند
در بازرسی محوری و محیطی

مورد اعتماد صنعت

مورد اعتماد صنعت

پتروتک یکی از قدرتمندترین تامین کنندگان و همچنین ارائه دهنده خدمات و تعمیرات در زمینه برق ، ابزار دقیق و مهندسی مکانیک است.

سایت ساز کاریک
شرکت طراحی سایت