شرکت پتروتک

بر اساس دانش و فناوری

Operation And Maintenance

تعمیرات، نگهداری و بهره برداری

پتروتک یک کسب و کار مشتری مدار با تخصص فنی گسترده است. توافق نامه های تعمیرات، نگهداری و بهره برداری ما بر اساس نیازهای خاص مشتریانمان تنظیم می گردد.

System Control And Automation

سیستم کنترل و اتوماسیون

پتروتک یکی از قدرتمندترین ارائه دهنده خدمات و تعمیرات در زمینه برق و ابزار دقیق و مهندسی مکانیک است.

Pipeline Inspection Service

خدمات بازرسی خطوط لوله

پتروتک با بهره گیری از تکنولوژی تراز اول در زمینه خدمات بازرسی، تجزیه و تحلیل داده ها، پیشرفته ترین ناوگان بازرسی را برای خطوط لوله های دریایی و زمینی فراهم نموده است.

تعهد به پیشرفت مستمر فنی، نو آوری و تعالی، رویکرد منحصر به فرد تیم پتروتک است.

Overhaul کمپرسورهای Nuovo Pignone، NK، NEUMAN & ESSER SIEMENS، DRESSER-RAND ، MAN و ...

انجام تعمیرات پیشگیرانه و دوره ای کمپرسور امری بسیار مهم است و اعمال آن در سیستم ضروری و اجتناب ناپذیر است که حاصل آن فعالیت مستمر و بدون وقفه دستگاه و سرویس دهی آن به سیستم خواهد بود. به جهت اهمیت و حساسیت فعالیت های مربوط به تعمیرات کمپرسورهای هوا و گاز در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، شرکت پتروتک با بهره گیری از تیم های مجرب همواره تلاش داشته تا سرویس های مرتبط با این حوزه را با بهترین کیفیت، مطابق با استانداردها و دستورالعمل های تعمیراتی سازندگان کمپرسور ارائه نماید.

پتروتک؛ ارائه خدمات نصب و راه اندازی رایگان

شرکت پتروتک این امکان را فراهم نموده است تا تمامی تجهیزات مربوط به اتوماسیون و سیستم های کنترل را همراه با گارانتی اصلی و وارانتی به صنعتگران کشورمان ارائه نماید. همچنین در صورت نیاز مشتریان گرامی، تیم اختصاصی پتروتک خدمات نصب و راه اندازی کلیه تجهیزات برق و ابزاردقیق را بطور کامل و بصورت رایگان انجام می دهد.

توانمندی های پتروتک

عمده تخصص شرکت پتروتک در بخش ابزار دقیق

ارائه کلیه خدمات مهندسی پروژه ها در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در زمینه برق و ابزار دقیق

اطمینان از کیفیت و توان عملیاتی

اطمینان از کیفیت و توان عملیاتی شرکت پتروتک در پالایشگاههای نفت و میعانات گازی

کارگاه

ارائه خدمات سریع تر و بهتر شرکت پتروتک با ایجاد کارگاه به مساحت 5000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی خوزستان

افزایش قیمت نفت به دلیل چشم انداز قوی تقاضا در تابستان ادامه دارد

نفت با نشانه‌هایی از بهبود تقاضا از ایالات متحده به اروپا باعث افزایش خوش‌بینی در میان تولیدکنندگان و تحلیلگران در بازار نفت شد.

اگر در مورد خدمات ما سوالی کلی دارید ، لطفاً با ما در تماس باشید.

صنایع

تعالی از طریق تجربه

نفت و گاز

در پتروتک ، ما طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را برای کمک به اپراتورهای جهانی نفت و گاز ارائه می دهیم تا از ایمنی، طول عمر و عملکرد دارایی های خود اطمینان حاصل کنند. مشتریان به فناوری، تخصص و تجربه ما و همچنین تعهد ما به بازرسی، کیفیت داده ها و مدیریت یکپارچگی تکیه می کنند. آنها به تیم ماهر ما اعتماد دارند تا حتی پیچیده ترین پروژه ها را با خیال راحت انجام دهند.

هیدروژن

هدف ما این است که صنعت خطوط لوله را برای سوخت های آینده مانند هیدروژن، دی اکسید کربن و آمونیاک آماده کنیم. ما یک نقشه راه با فرآیندهای عملی برای ادغام این منابع انرژی در شبکه ارائه می دهیم، و اطمینان حاصل می کنیم که اپراتورها راه حل های نوآورانه و پایدار دارند. ما با تجربه گسترده خود در حمل و نقل رسانه های مختلف، تخصص را در ارزیابی یکپارچگی خط لوله به نفع شبکه شما ارائه می دهیم.

روند

مشتریان ما در صنعت فرآیند اهمیت حیاتی ایمنی و کارایی کارخانه را درک می کنند. به همین دلیل است که آنها برای بهینه سازی یکپارچگی و در دسترس بودن دارایی های حیاتی خود، مانند مخازن ذخیره سازی، لوله کشی و مخازن تحت فشار، به پتروتک مراجعه می کنند. علاوه بر این، فلومتر نوآورانه پتروتک EMAT آماده بهسازی، اندازه گیری دقیق و پایدار جریان را برای کاربردهای مایع، گاز، بخار و چند فاز حتی در شرایط چالش برانگیز ارائه می دهد.

تولید

ما تخصص بازرسی خطوط لوله خود را به کارخانه فولاد گسترش داده‌ایم و سیستم‌های بازرسی را در فرآیند تولید ادغام کرده‌ایم تا صفحات و لوله‌های فولادی داغ را هنگام تولید ارزیابی کنیم.

error: Content is protected !!