شرکت پتروتک

بر اساس دانش و فناوری

About Us Up

ارائه دانش مهندسی با بیش از 20 سال تجربه

شرکت پتروتک، متخصص در مدیریت پروژه و فعال در زمینه های مهندسی و طراحی، تهیه و تامین، نصب و اجرا، تست و راه اندازی، تعمیرات و نگهداری می باشد.که از سال 1376 فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود و در زمینه برق و ابزاردقیق و سیستم های اتوماسیون، تعمیرات، نگهداری و بهره برداری و ارائه خدمات و فناوری های پیگرانی هوشمند در پروژه های نفت، گاز و پترو شیمی، صنایع فولاد و معدن، نیروگاهی و غیره فعالیت می نماید. این شرکت همواره تلاش نموده است تا با ایجاد یک محیط علمی تخصصی برای کارشناسان کشور، خدماتی با کیفیت مطلوب به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع فولاد و معدن، نیروگاهی و ... ارائه نماید و نقش مؤثری را در روند استقلال و توسعه صنعتی کشور ایفا کند.

Cover About Us

بازرسی

شرکت پتروتک در زمینه خدمات بازرسی و تجزیه و تحلیل داده ها، پیشرفته ترین ناوگان بازرسی را برای خطوط لوله های دریایی و زمینی فراهم نموده و با قدرت در عرصه خدمات پیگرانی ( PIPELINE INSPECTION GAUGE ) در حال فعالیت می باشد.

تعمیرات اساسی و اورهال

شرکت پتروتک با بهره گیری از کارشناسان خبره، خدمات تعمیرات انواع انجین های گازی و دیزلی را بر عهده دارد. این تعمیرات در غالب راهکارهای عملیاتی بر اساس اطلاعات گردآوری شده از مرحله بازرسی و بازدید انجین، نیاز های بهره بردار، شرایط و مدت زمان کارکرد انجین و سایر پارامترها می باشند.

تامین تجهیزات و قطعات

شرکت پتروتک با درک صحیح از نیاز مشتریان خود در زمینه تامین قطعات یدکی اصلی، با ایجاد ارتباط مستقیم با کمپانی ها امکان خرید مستقیم کلیه قطعات یدکی و تجهیزات اصلی مرتبط با این انجین ها را فرآهم نموده است.

ارزش های اصلی ما

راه حل های ما

ما به طور مداوم در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که راه حل های درجه یک را به مشتریان خود ارائه می دهیم.
درصد موفقیت در اجرای اول ما بسیار بالا است و به گزارش دهی دقیق و به موقع خود افتخار می کنیم.
افتخار ما داشتن سابقه چشمگیر در انجام عملیات های تعمیر، بازرسی و بهبود عملکرد و محافظت از سرمایه مشتریانمان است.

تیم پتروتک

ما معتقدیم دانش و ارتباطات محلی برای مشتریان گسترده ما ضروری است، بنابراین سرمایه گذاری زیادی در رابطه با تیم های مدیریت پروژه و مهندسان خود انجام می دهیم.
تیم پتروتک قبل از هر چیزی بر روی فرهنگ ایمنی تمرکز دارد و رعایت موارد HSE بخشی از ملزومات ما می باشد.
ما تیم مستعد خود را که با ارائه نتایج عالی به مشتریان باعث افتخار ما هستند را پرورش داده و توانمند می کنیم.

یکپارچگی سیستم

ما برای دستیابی به بالاترین سطح استانداردهای صنعت متمرکز هستیم.
ما یک تیم کاملاً اختصاصی از افراد داریم که بطور 24 ساعته پاسخگوی مشتریانمان هستند.
ما همیشه یک راه حل مناسب برای هر گونه چالش در پروژه ها ارائه خواهیم داد.

About Us Down

راه حل های پتروتک؛ فناوری + تجربه + نوآوری

این شرکت در طول مدت فعالیت خود با بهره گیری از دانش فنی و تجربه تیم مهندسی مجرب و سرمایه گذاری مناسب در خرید ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز و با اتکا بر قابلیت های بالای پرسنل خود موفق به ایجاد یک گروه با ویژگی های منحصر به فرد و صنعتی در جهت انجام پروژه های تخصصی حوزه نفت، گاز و پتروشیمی شده است و طی اجرای موفقیت آمیز پروژه ها در بخش های مختلف و با کسب حسن انجام کارهای متعدد از کارفرمایان محترم خود در این صنعت تجارب بسیاری کسب نموده است.  لذا با استفاده از جدیدترین و بروزترین ماشین آلات و تجهیزات و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و نیروی انسانی مجرب و کارآزموده همچنین ارتباط با کمپانی های معتبر دنیا قادر به ارائه خدمات طراحی، تامین قطعات و اجرای پروژه های کلیدی به صنایع گوناگون می باشد.

اگر در مورد خدمات ما سوالی کلی دارید ، لطفاً با ما در تماس باشید.

صنایع

تعالی از طریق تجربه

نفت و گاز

در پتروتک ، ما طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را برای کمک به اپراتورهای جهانی نفت و گاز ارائه می دهیم تا از ایمنی، طول عمر و عملکرد دارایی های خود اطمینان حاصل کنند. مشتریان به فناوری، تخصص و تجربه ما و همچنین تعهد ما به بازرسی، کیفیت داده ها و مدیریت یکپارچگی تکیه می کنند. آنها به تیم ماهر ما اعتماد دارند تا حتی پیچیده ترین پروژه ها را با خیال راحت انجام دهند.

هیدروژن

هدف ما این است که صنعت خطوط لوله را برای سوخت های آینده مانند هیدروژن، دی اکسید کربن و آمونیاک آماده کنیم. ما یک نقشه راه با فرآیندهای عملی برای ادغام این منابع انرژی در شبکه ارائه می دهیم، و اطمینان حاصل می کنیم که اپراتورها راه حل های نوآورانه و پایدار دارند. ما با تجربه گسترده خود در حمل و نقل رسانه های مختلف، تخصص را در ارزیابی یکپارچگی خط لوله به نفع شبکه شما ارائه می دهیم.

روند

مشتریان ما در صنعت فرآیند اهمیت حیاتی ایمنی و کارایی کارخانه را درک می کنند. به همین دلیل است که آنها برای بهینه سازی یکپارچگی و در دسترس بودن دارایی های حیاتی خود، مانند مخازن ذخیره سازی، لوله کشی و مخازن تحت فشار، به پتروتک مراجعه می کنند. علاوه بر این، فلومتر نوآورانه پتروتک EMAT آماده بهسازی، اندازه گیری دقیق و پایدار جریان را برای کاربردهای مایع، گاز، بخار و چند فاز حتی در شرایط چالش برانگیز ارائه می دهد.

تولید

ما تخصص بازرسی خطوط لوله خود را به کارخانه فولاد گسترش داده‌ایم و سیستم‌های بازرسی را در فرآیند تولید ادغام کرده‌ایم تا صفحات و لوله‌های فولادی داغ را هنگام تولید ارزیابی کنیم.

error: Content is protected !!