Petrotech Company

ارائه دانش مهندسی با بیش از 20 سال تجربه

شرکت پتروتک، متخصص در مدیریت پروژه و فعال در زمینه های مهندسی و طراحی، تهیه و تامین، نصب و اجرا، تست و راه اندازی، تعمیرات و نگهداری می باشد.که از سال 1376 فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود و در زمینه برق و ابزاردقیق و سیستم های اتوماسیون، تعمیرات، نگهداری و بهره برداری و ارائه خدمات و فناوری های پیگرانی هوشمند در پروژه های نفت، گاز و پترو شیمی، صنایع فولاد و معدن، نیروگاهی و غیره فعالیت می نماید.
این شرکت همواره تلاش نموده است تا با ایجاد یک محیط علمی تخصصی برای کارشناسان کشور، خدماتی با کیفیت مطلوب به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع فولاد و معدن، نیروگاهی و ... ارائه نماید و نقش مؤثری را در روند استقلال و توسعه صنعتی کشور ایفا کند.

ارائه دانش مهندسی با بیش از 20 سال تجربه

هدف

با ارائه راه حل ها و مشارکت های پیشرفته فن آوری، برای مشتریانمان در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی پیشرو باشیم.

چشم انداز

ارائه بهترین خدمات در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به مشتریانمان، یافتن راه حل های نوآورانه برای چالش های آنها و کسب اعتماد آن ها برای رفع موانع.

ماموریت

ایجاد روابط طولانی مدت با مشتریان و سایر ذینفعان و ارائه خدمات از طریق عملیات ایمن و سازگار با محیط زیست، نوآوری و فناوری پیشرفته.

ارزشهای اصلی ما

راه حل های ما

ما به طور مداوم در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که راه حل های درجه یک را به مشتریان خود ارائه می دهیم.
درصد موفقیت در اجرای اول ما بسیار بالا است و به گزارش دهی دقیق و به موقع خود افتخار می کنیم.
افتخار ما داشتن سابقه چشمگیر در انجام عملیات های تعمیر، بازرسی و بهبود عملکرد و محافظت از سرمایه مشتریانمان است.

تیم پتروتک

ما معتقدیم دانش و ارتباطات محلی برای مشتریان گسترده ما ضروری است، بنابراین سرمایه گذاری زیادی در رابطه با تیم های مدیریت پروژه و مهندسان خود انجام می دهیم.
تیم پتروتک قبل از هر چیزی بر روی فرهنگ ایمنی تمرکز دارد و رعایت موارد HSE بخشی از ملزومات ما می باشد.
ما تیم مستعد خود را که با ارائه نتایج عالی به مشتریان باعث افتخار ما هستند را پرورش داده و توانمند می کنیم.

یکپارچگی سیستم

ما برای دستیابی به بالاترین سطح استانداردهای صنعت متمرکز هستیم.
ما یک تیم کاملاً اختصاصی از افراد داریم که بطور 24 ساعته پاسخگوی مشتریانمان هستند.
ما همیشه یک راه حل مناسب برای هر گونه چالش در پروژه ها ارائه خواهیم داد.

راه حل های پتروتک؛ فناوری + تجربه + نوآوری

این شرکت در طول مدت فعالیت خود با بهره گیری از دانش فنی و تجربه تیم مهندسی مجرب و سرمایه گذاری مناسب در خرید ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز و با اتکا بر قابلیت های بالای پرسنل خود موفق به ایجاد یک گروه با ویژگی های منحصر به فرد و صنعتی در جهت انجام پروژه های تخصصی حوزه نفت، گاز و پتروشیمی شده است و طی اجرای موفقیت آمیز پروژه ها در بخش های مختلف و با کسب حسن انجام کارهای متعدد از کارفرمایان محترم خود در این صنعت تجارب بسیاری کسب نموده است. 
لذا با استفاده از جدیدترین و بروزترین ماشین آلات و تجهیزات و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و نیروی انسانی مجرب و کارآزموده همچنین ارتباط با کمپانی های معتبر دنیا قادر به ارائه خدمات طراحی، تامین قطعات و اجرای پروژه های کلیدی به صنایع گوناگون می باشد.

سایت ساز کاریک
شرکت طراحی سایت