شرکت پتروتک

بر اساس دانش و فناوری

چرا پیگرانی؟

پیگرانی خط لوله برای اطمینان از عملکرد ایمن و مستمر در بالاترین توان ممکن و در نتیجه عملکرد بهتر سیستم خط لوله شما ضروری است. عملکرد بهتر با استفاده از خط لوله منجر به کاهش هزینه های نصب و نگهداری، طول عمر بیشتر خط لوله و بهبود ظرفیت محصول می شود.

Why Pigging

هر خط لوله منحصر به فرد است و نیازهای پیگرانی بسته به هدف عملیاتی و مرحله چرخه عمر آن، یعنی پس از ساخت، در حین بهره برداری، قبل از بازرسی درون خطی (ILI)، به دلایل نگهداری منظم، تعمیر، یا بازسازی و همچنین از کار انداختن، متفاوت است. شرکت پتروتک مجموعه گسترده ای از راه حل های خط لوله را ارائه می دهد که هم محصولات و هم خدمات فراگیر را ارائه می دهد. پیگ های تمیز کننده خط لوله ما ، خدمات نظافت خطوط لوله و ابزارهای ما به عنوان جنبه های حیاتی مدیریت یکپارچگی شبکه های خط لوله عمل می کنند.

تماس با ما

اگر در مورد خدمات ما سوالی کلی دارید ، لطفاً با ما در تماس باشید.

صنایع

تعالی از طریق تجربه

نفت و گاز

در پتروتک ، ما طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را برای کمک به اپراتورهای جهانی نفت و گاز ارائه می دهیم تا از ایمنی، طول عمر و عملکرد دارایی های خود اطمینان حاصل کنند. مشتریان به فناوری، تخصص و تجربه ما و همچنین تعهد ما به بازرسی، کیفیت داده ها و مدیریت یکپارچگی تکیه می کنند. آنها به تیم ماهر ما اعتماد دارند تا حتی پیچیده ترین پروژه ها را با خیال راحت انجام دهند.

هیدروژن

هدف ما این است که صنعت خطوط لوله را برای سوخت های آینده مانند هیدروژن، دی اکسید کربن و آمونیاک آماده کنیم. ما یک نقشه راه با فرآیندهای عملی برای ادغام این منابع انرژی در شبکه ارائه می دهیم، و اطمینان حاصل می کنیم که اپراتورها راه حل های نوآورانه و پایدار دارند. ما با تجربه گسترده خود در حمل و نقل رسانه های مختلف، تخصص را در ارزیابی یکپارچگی خط لوله به نفع شبکه شما ارائه می دهیم.

روند

مشتریان ما در صنعت فرآیند اهمیت حیاتی ایمنی و کارایی کارخانه را درک می کنند. به همین دلیل است که آنها برای بهینه سازی یکپارچگی و در دسترس بودن دارایی های حیاتی خود، مانند مخازن ذخیره سازی، لوله کشی و مخازن تحت فشار، به پتروتک مراجعه می کنند. علاوه بر این، فلومتر نوآورانه پتروتک EMAT آماده بهسازی، اندازه گیری دقیق و پایدار جریان را برای کاربردهای مایع، گاز، بخار و چند فاز حتی در شرایط چالش برانگیز ارائه می دهد.

تولید

ما تخصص بازرسی خطوط لوله خود را به کارخانه فولاد گسترش داده‌ایم و سیستم‌های بازرسی را در فرآیند تولید ادغام کرده‌ایم تا صفحات و لوله‌های فولادی داغ را هنگام تولید ارزیابی کنیم.

error: Content is protected !!